rezervujte si svůj pobyt ještě dnes!

Chcete bydlet v Jičíně jako doma?

Gratulujeme, už jste jen krůček od Vašeho přání!

Kontaktujte nás prosím pro zajištění svého termínu pobytu ještě dnes. 

kolik vás bude bydlení jako doma stát?

Základní cena za noc/apartmán  -  2 500 Kč

Víkendový pobyt (pá-ne), 2 noci  -  4 500 Kč

Prodloužený víkend (čt-ne), 3 noci  -  6000 Kč

Pronájem apartmánu na 6 a více nocí  -  cena dle domluvy

Uvedená cena platí při obsazenosti 1 - 3 osobami. Platba za apartmán je přijímána buď v hotovosti při příjezdu nebo bankovním převodem předem. Rezervace je závazná, ale chápeme, plány se občas mění. Objednaný termín můžete případně i změnit - dejte nám ale prosím vědět aspoň 24 hodin před příjezdem.

Co byste měli vědět o vašem pobytu

Vybavení apartmánu

V apartmánu je k dispozici vybavená kuchyň se základním nádobím a spotřebiči - rychlovarnou konvicí, kávovarem, topinkovačem, mikrovlnkou nebo třeba i tyčovým mixérem. V koupelně najdete pračku se sušičkou, fén, ve skříni pak žehličku a žehlící prkno. Připraveno bude pro Vás povlečení a ručníky. Své kolo, lyže a další vybavení je možné uschovat ve společných prostorách.

Strava

V apartmánu jsou základní potraviny a pochutiny zdarma - káva, čaj, kakao, cukr, koření, mouky, různá ochucovadla... Ostatní strava vlastní. 

Parkování

Svůj vůz můžete nechat na parkovišti před domem (po-pá 8 - 17 h, za 10 Kč/h). Soboty od 13 hodin a neděle a svátky jsou bezplatné. 

Nezbytná Pravidla pobytu 

            Apartmán je nekuřácký. Kouřit je možné před domem nebo na zahradě. Pobyt s Vaším chlupatým domácím mazlíčkem (pes, kočka, aj.) pouze po domluvě. Platí přísný zákaz pořádání večírků a hlučné společnosti. Apartmán se nachází v klidném bytovém domě (i pro Váš klidný pobyt a relaxaci) :-)

Máte nějaká speciální přání či požadavky týkající se Vašeho pobytu? Nebojte se zeptat. Budeme se snažit najít společně přijatelné řešení.  

KONTAKT:

         Apartmán DOMA Jičín        

+420 736 765 535

apartmandoma@seznam.cz